1. Úvod
  2. Ubrousky 33 x 33 cm

Ubrousky 33 x 33 cm

Třívrstvé papírové ubrousky ve velikosti 33 x 33 cm jsou vhodné na decoupage, malování a jiné výtvarné techniky. Na výběr je z široké nabídky motivů. Některé ubrousky využijete z 1/4, 1/2 nebo celé, popř. jednotlivé motivy můžete vystříhat a použít samostatně k dozdobení větších či malých ploch. K technice decoupage použijte lepidlo pro nalepení motivu, krakelovací lak na praskaný efekt a závěrečný lak na fixaci díla určené pro decoupage, využít můžete také různé tmely a 3D laky pro prostorový efekt. Domalovat zdobený předmět můžete akrylovými barvami (jednotlivé barvy v prodeji samostatně o obsahu 59 ml nebo 750 ml). Nabízíme i startovací sady pro decoupage nebo sady základních akrylových barev. Dekorovat lze na podklady dřevo, terakota, textil, kov, papír, apod.

Ubrousková technika nebo-li decoupage, je způsob zdobení předmětů pomocí motivů vystřižených z papírových ubrousků, lepených lepidlem určeného speciálně pro tuto techniku. Je dnes velmi oblíbenou výtvarnou technikou. Z motivů obrázků na ubrouskách můžete vytvořit zajímavé vzory a kompozice, kterými můžete ozdobit prakticky všechno. Decoupage - ubrousková technika vám umožní bez zvláštních výtvarných schopností vytvářet nová netradiční umělecká díla, dekorace a dárky. Zdroj: Wikipedia.org

Použití: témat k výrobě z ubrousků je mnoho, např.:

  • určeny zejména pro techniku decoupage (předměty k dekoraci ze dřeva, kovu, terakoty, aj.),
  • na scrapbooking (pro výrobu fotoalba a fotoobrázků),
  • na výrobu přáníček, jmenovek, pozvánek,
  • psaní kroniky nebo deníků,
  • s dětmi vytvoříte zábavnou mapu, podle které můžete na táboře hledat poklad a plnit různé úkoly,
  • vytvořit cestovatelskou mapu míst, která jste navštívili,
  • vytvořit si originální stolní hru pro dlouhé večery nebo odpočinek u vody,
  • a mnoho jiných zábavných dekorací.

V přehledu ubrousků zobrazen náhled na 1/4 ubrousku. Po rozkliknutí detailu obrázku, náhled na celý ubrousek.

Doporučená literatura, časopisy:

Hledáte návody nebo inspiraci pro vaše tvoření? Předlohou vám mohou být nejkrásnější inspirace a návody pro tvoření v zahraničních časopisech(ruční práce a řemeslné techniky):

 

 

 
2009-2019 © Copyright DecoupageTvoření. Všechna práva vyhrazena. Kopírování obrazového materiálu, šíření celých nebo částí textů, fotografií nebo zdrojových kódů obsažené na DecoupageTvoření, nesmí být v jakékoliv podobě využito bez výslovného souhlasu autorů.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.