1. Úvod
  2. Blog
  3. Dekorujeme
  4. Magnólie pro úchvatnou dekoraci.
29.04.2020
Dekorujeme

Magnólie pro úchvatnou dekoraci.

  

Obr.1,2: Svazek větviček sušené břízy a bílé magnólie sluší jaru nejvíce.

Bílé magnólie vykvétají brzy na jaře.

Magnólie jsou krásné okrasné dřeviny typické svými velkými ozdobnými květy. Setkat se s nimi můžeme v zahradách, nejčastěji v bílé nebo růžové barvě. Mají je rádi včely, ale jejich květy jsou vyvinuté i k opylování brouky - jejich pestíky jsou tvrdé, aby je brouci nepoškodili. 

Svazek proutí z břízy.

Ideálním základem pro ozdobu magnólií, je svazek větviček ze sušené břízy. Svažte jej provázkem a zasuňte větvičky magnólie do vytvořené "otýpky". Přidejte hnízda s vejci. Vložte i ptáčky v různých barevných odstínech, přidejte jednoduché květy. A protože je letos nabídka motýlů barevná, můžete si vybrat i stejný odstín, např. v zelené.

  

Obr.3,4: Ptáčci a hnízda s vejci. Na jaře je příroda plná poletujích ptáků.

V jednoduchosti přízdob je kouzlo.

Ptáčci: v nabídce obchodů jich naleznete poměrně širokou škálu. Vybírejte podle toho, do jaké barvy je dekorace určena. Tady se výborně hodí kombinace zelená a bílá.

Motýli, květy a hnízdo: motýli už nalezneme v široké nabídce barev po celý rok. Doplňte je jednoduchým květem a přidejte hnízdo s bílými vejci. Bílá barva se velmi dobře kombinuje s dalšími odstíny barev.

 

Obr.5,6: Bílá vejce a magnólie - barvy, které se skvěle kombinují s jinými odstíny.

 

Bc. Lucie Broukalová, DecoupageTvoření.cz

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Tvořivé nápady do e-mailu.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
2009-2020 © Copyright DecoupageTvoření. Všechna práva vyhrazena. Kopírování obrazového materiálu, šíření celých nebo částí textů, fotografií nebo zdrojových kódů obsažené na DecoupageTvoření, nesmí být v jakékoliv podobě využito bez výslovného souhlasu autorů.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.