Kalendář


 

2009-2019 © Copyright DecoupageTvoření. Všechna práva vyhrazena.

Kopírování obrazového materiálu, šíření celých nebo částí textů, fotografií nebo zdrojových kódů obsažené na DecoupageTvoření, nesmí být v jakékoliv podobě využito bez výslovného souhlasu autorů.


Aranžování & dekorace

Přízdoby k aranžování a dekoraci:

Truhlíky plné dekorace: Máte vám truhlík, který byste chtěli vyzdobit? Vyberte si z dřevěných nebo proutěných!

E-shop: aranžérské přízdoby s květinami a plody. Přidejte zvířátka nebo postavičky.

Barevné stuhy na svázání mašlí, ovázání nádob nebo na zavěšení dekorace.

 

Mohlo by vás zajímat

 Vánoční ubrousky: jen s Ježíškem hledejte zde.

 Aranžování. Návrhy jak aranžovat adventní čas.

 Umíte zdobit technikou decoupage?

 Základní materiál pro výrobu adventních věnců.

 

Zimní & Adventní speciál & DEKO

Dekorace (aranžmá do nádob, košů, truhlíků, věnců).

Fotogalerie a návody tvoření (jak zdobíte vy?).

Nejnovější články (fotogalerie, návody pro tvoření).

 


Laky, lepidly, tmely, štětce / Lepidlo, lak, krakel

Lepidlo

Lepidla pro techniku decoupage jsou určena pro lepení ubrousků na pevné podklady jako je keramika, terakota, dřevo, plast, kov, papír, malířské šepsované plátno, polystyren. Lepidla jsou vhodné také na lepení papírů (obyčejných i kartonových archů), twist artu, apod. Speciální lepidlo je určeno pro lepení ubrousků na textil (není určeno na strečové materiály). Délka zasychání cca 30 min.

Lepidla vinylová (lepidla obyčejná, standardní, neoznačená decoupage) jsou určena zejména pro práci s dětmi. Vhodná jsou na papír, karton, dřevo, kůži a plasty.  Oproti lepidlům na decoupage jsou "tekutější" a jsou nevhodné na techniku zažehlování. Délka zasychání cca 90 min.

Lepidla se nanášejí štětcem, jsou po zaschnutí transparentní a odolné vodě. Po vyschnutí zprůhlední. Vhodné pro děti od 3 let.

Krakelovací lak, 3D lak

Průhledný vodou ředitelný krakelovací lak, který po přetření akrylovou barvou vytváří trhlinky,tzv. patinu – vzhled staré popraskané barvy. Nanesená vrstva laku ovlivní velikost trhlinek (slabá vrstva vytvoří menší trhlinky, naopak silnější vrstva vytvoří větší trhliny). Až budete nanášet akrylovou barvu na tento lak, nikdy nepřetírejte stejné místo dvakrát, neboť trhlinky by se nemusely vytvořit.

Akrylový vodou ředitelný transparentní lak pro docílení 3D vzhledu: plasticity u obrázků ubrouskovou technikou, obrysů, dekoračního písma.

Závěrečný lak

Vodou ředitelný transparentní lak matný, polomatný nebo lesklý je určen pro přelakování různorodých podkladů jako je papír, kartón, dřevo, keramika, plast, polystyren, terakota, plech (zejména předmětů ozdobených ubrouskovou technikou decoupage). Vhodné jsou pro akrylové a olejové barvy. Lak je po vyschnutí vysoce odolný proti poškrábání a jinému mechanickému zatížení, předměty lze čistit vodou. V nabídce laky, které se nanášejí štětcem nebo laky ve spreji. Pro 3D efekty je určen speciální lak na samotvrdnoucí hmotu.

Řadit podle 
Výrobce 

Obsah: 59 ml. Výrobce: Nerchau. Vlastnosti: vodou
Decoupage lepidlo NERCHAU, 59 ml

Naše cena 69,00 Kč

img


Obsah: 250 ml. Výrobce: Pasuto (Itálie). 
Decoupage lak PASUTO/matný, 250 ml

Naše cena 139,00 Kč

img