2009-2019 © Copyright DecoupageTvoření. Všechna práva vyhrazena.

Kopírování obrazového materiálu, šíření celých nebo částí textů, fotografií nebo zdrojových kódů obsažené na DecoupageTvoření, nesmí být v jakékoliv podobě využito bez výslovného souhlasu autorů.


Aranžování & dekorace

Přízdoby k aranžování a dekoraci:

Truhlíky plné dekorace: Máte vám truhlík, který byste chtěli vyzdobit? Vyberte si z dřevěných nebo proutěných!

E-shop: aranžérské přízdoby s květinami a plody. Přidejte zvířátka nebo postavičky.

Barevné stuhy na svázání mašlí, ovázání nádob nebo na zavěšení dekorace.

 

Mohlo by vás zajímat

 Vánoční ubrousky: jen s Ježíškem hledejte zde.

 Aranžování. Návrhy jak aranžovat adventní čas.

 Umíte zdobit technikou decoupage?

 Základní materiál pro výrobu adventních věnců.

 

Zimní & Adventní speciál & DEKO

Dekorace (aranžmá do nádob, košů, truhlíků, věnců).

Fotogalerie a návody tvoření (jak zdobíte vy?).

Nejnovější články (fotogalerie, návody pro tvoření).

 


Aranžovací podklady

     

Polystyrenové věnce, koule, hvězdy, srdce, vejce, kužel, figurky: věnce se hodí pro výzdobu stolů k různým příležitostem, lze je umístit na stěnu v bytě či na chalupě. Z koulí vytvoříte nádherné vánoční koule nebo bílého zasněženého sněhuláka, v létě pak originální zápichy do truhlíku ke květinám apod. Polystyrenové koule se výborně hodí na zdobení pomocí techniky decoupage (tj. lepit jednotlivé motivy z ubrousků), lze je barvit pomocí akrylových barev, využít různé strukturovací tmely a pasty, a poté ošetřit bezbarvým lakem. Můžete je doplnit např. mašlí či drobnými přízdobami. Hvězdy a srdce využijete jako přízdoby do dekorací.

Věnce ze slámy a proutí: lze je využít jako podklad na aranžování pro sušené květiny a plody, TwistArt provázky, aj. a originálně vyzdobit stůl, stěnu nebo vchodové dveře v bytě či na chalupě. K dozdobení využijte mašle z papírových, jutových, tkaných či polypropylénových stuh, přírodní lýko (rafie), či drobné přízdoby (berušky, srdíčka, filcové přízdoby motýl, listy aj.).

Aranžovací nádoby, tj. koše, košíky, ošatky, misky, džbány, truhlíky nebo boty: existuje mnoho různých tvarů, které se hodí i k mnoha  stylům dekorací. Do tradičních proutěných ošatek se schovají jablíčka a jiné ovoce, ale také dobře poslouží na klubíčka pro pletení. Aranžovací nádoby ze široké nabídky materiálu: proutí, palmové listí, plech nebo dřevo.

 

     Aranžovací nádoby (truhlíky, koše & košíčky, ošatky, saně)

Aranžovací podklady.  Věnec, koule, kužel, vejce a jiné: vločka, hvězda, zvonek stromek, zvířátka (materiál proutí, sláma, polystyren)