2009-2019 © Copyright DecoupageTvoření. Všechna práva vyhrazena.

Kopírování obrazového materiálu, šíření celých nebo částí textů, fotografií nebo zdrojových kódů obsažené na DecoupageTvoření, nesmí být v jakékoliv podobě využito bez výslovného souhlasu autorů.


Aranžování & dekorace

Přízdoby k aranžování a dekoraci:

Truhlíky plné dekorace: Máte vám truhlík, který byste chtěli vyzdobit? Vyberte si z dřevěných nebo proutěných!

E-shop: aranžérské přízdoby s květinami a plody. Přidejte zvířátka nebo postavičky.

Barevné stuhy na svázání mašlí, ovázání nádob nebo na zavěšení dekorace.

 

Mohlo by vás zajímat

 Vánoční ubrousky: jen s Ježíškem hledejte zde.

 Aranžování. Návrhy jak aranžovat adventní čas.

 Umíte zdobit technikou decoupage?

 Základní materiál pro výrobu adventních věnců.

 

Zimní & Adventní speciál & DEKO

Dekorace (aranžmá do nádob, košů, truhlíků, věnců).

Fotogalerie a návody tvoření (jak zdobíte vy?).

Nejnovější články (fotogalerie, návody pro tvoření).

 


NÁVODY Krok-Za-Krokem » Aranžování
....

Návrhy jak aranžovat sušené květiny, plody, přízdoby pro různé slavnostní příležitosti: Vánoce, Velikonoce, svatby, Den sv.Valentýna a zejména pro všední dny jaro, léto, podzim, zima.

 

Podnětné inspirace a postupy jak aranžovat sušené květiny, přízdoby. Techniky zdobení věnců, nezbytné pomůcky pro aranžování, jak pracovat s lepicí tavnou pistolí a množství překrásných adventních a jarních aranžmá. Přes 300 nádherných fotografií vč. rozfázovaného pracovního postupu u každé inspirace. Popis mnoha hobby technik, díky nimž budete schopni vytvářet jednoduché i složitější dekorace i bez předchozích zkušeností.

 

Fotogalerie speciál & DEKO:

 

E-shop:

  • Aranžovací pomůcky - nezbytným pomocníkem při tvoření je aranžérská hmota. Jedná se o suchou kostku, do níž pohodlně "zapícháte" všechny přízdoby. Lehce ji můžete tvarovat pomocí nože.
  • Aranžovací nádoby z plechu - v e-shopu naleznete různé druhy plechových nádob.
  • Malé přízdoby lze využít na dekoraci věnců, košů, truhlíků (podzimních, vánočních i celoročních), na sklenice, svícny, jmenovky, i jako originální přízdobu na výrobu pozvánek, jídelního menu, apod.
  • Sisal - nezbytný pomocník pro finální úpravu. Sisal zakryje nevzhlednou kostku aranžovací hmoty. Pomocí rafie můžete truhlík ovázat a svázat mašli.
  • Základ truhlíku - v e-shopu ve dvou velikostech. Základ je uvnitř potažen nepropustnou fólií odolnou proti vlhkosti a nečistotě. Aranžovat do něj můžete dle své fantazie.
  • Koše, ošatky a jiné proutěné předměty jsou vyrobené z přírodních materiálů. Květiny nemusíte sázet jenom do květináče nebo truhlíku - dekorativní koše osázené letničkami jsou výbornou alternativou. Rostliny k osázení vybíráme podle rozměru, barvy prutů a způsobu pletení.
  • Věnce hledejte v aranžovacích podkladech.