1. Úvod
  2. Lak, lepidlo, štětec
  3. Nůžky a štětce

Lak, lepidlo, štětec / Nůžky a štětce

Hobby štětce Nerchau a Artist jsou obzvláště vhodné pro akrylové barvy jako jsou Hobby Acryl matt, barvy na sklo a porcelán a všechny hobby dekorační a modelářské techniky, a to především ubrouskovou techniku découpage. Umělé štětiny (Artist) nebo jemné přírodní štětiny (Nerchau), oceníte při lepení ubrousků nebo krakelování. Hobby štětce vynikají ideálním poměrem vysoké kvality a příznivé ceny.

V sadě naleznete kvalitní teflonové a nerezové nůžky od zn. Max Bringmann. Teflonové nůžky jsou vhodné na střihy filmů nebo fotografií, fotografického papíru, lepicí listy s fólií, samolepky, apod. Nerezové nůžky jsou vhodné na papír, karton, ubrousky (decoupage), vlnitou lepenku.

Kvalitní malířské špachtle (na vyžádání zašleme nabídku) s pružnou ocelovou čepelí a pro úchyt příjemnou dřevěnou rukojetí jsou určeny k nanášení barev, reliéfních tmelů a akrylových gelů. Velmi dobře se s nimi modeluje povrch a tvarují reliéfy. 

Tvořivé nápady do e-mailu.
2009-2019 © Copyright DecoupageTvoření. Všechna práva vyhrazena. Kopírování obrazového materiálu, šíření celých nebo částí textů, fotografií nebo zdrojových kódů obsažené na DecoupageTvoření, nesmí být v jakékoliv podobě využito bez výslovného souhlasu autorů.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.