1. Úvod
  2. Informace »
  3. Možnosti plateb
1. Možnosti platby - Česká republika

Fakturu za objednávku zboží na území České republiky je možné uhradit:

1.1 Platba předem "bankovní převod" ........................... 0 Kč

Prostřednictvím bankovního ústavu na území České republiky na účet vedený u ČSOB a.s., divize Poštovní spořitelna. Variabilní symbol je číslo vaší faktury. Doporučujeme uskutečnit převod ihned po přijetí faktury na váš e-mail.

1.2 Platba předem "poštovní poukázka, typ A"............... 0 Kč

Platby lze uskutečnit prostřednictvím České pošty s.p. Poštovní poukázku obdržíte zdarma na každé pobočce České pošty s.p. Variabilní symbol je číslo vaší faktury. Doporučujeme uskutečnit převod ihned po přijetí faktury na váš e-mail.

Typ akceptované poštovní poukázky:

  • Poštovní poukázka typ "A" - určena k poukázání peněžní částky na účet vedený bankou. Odesílatel uhradí poukázanou peněžní částku v hotovosti na České poště s.p. se zadáním bankovního účtu příjemce. E-shop platbu obdrží na bankovní účet.
Jiný typ poštovní poukázky nebude akceptován, z důvodu zavedení EET.

Upozornění:
  • Pokud uvedete v objednávce způsob platby "bankovním převodem nebo poštovní poukázkou", není možné tento způsob později zaměnit za jiný.
  • Nevkládejte hotovost přímo na náš účet, tj. přímý vklad hotovosti na přepážce v ČSOB a.s. nebo Poštovní spořitelny. Pokud tento vklad hotovosti zákazník učiní, bude vyzván k dodatečné úhradě za bankovní poplatek nebo mu může být odebráno zboží v této hodnotě.

K výpočtu poukázané částky prostřednictvím poštovní poukázky, můžete využít Kalkulátor poukázek České pošty s.p.

 

1.3 Ostatní platby

Zboží na dobírku nezasíláme. Proč požadujeme platbu předem? Protože je to pro zákazníka a dodavatele ekonomicky výhodné: jsme schopní vám nabídnout nižší cenu poštovného:
  • neplatíte již za udanou cenu (hodnota objednávky),
  • cenu za dobírku (tj. "dobírkovné", fixní cena za tuto službu),
  • dobírkovou poštovní poukázku,
  • z důvodu povinnosti vést EET hotovostních plateb,
  • a naše administrativní náklady s tím spojené.

Cena za tuto službu by se navýšila o dalších cca 60-80 Kč. Podrobnější informace získáte v FAQ - nejčastější dotazy.

Z důvodu zavedení EET (elektronická evidence tržeb), nepřijímáme platby v hotovosti či kartou při osobním převzetí, kartou on-line, využití platebních metod typu PayPal, které vyžaduje po prodejci, aby inkasoval od zákazníka peníze v hotovosti.

Ceny platné od 2.1.2017

 


Tvořivé nápady do e-mailu.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
2009-2020 © Copyright DecoupageTvoření. Všechna práva vyhrazena. Kopírování obrazového materiálu, šíření celých nebo částí textů, fotografií nebo zdrojových kódů obsažené na DecoupageTvoření, nesmí být v jakékoliv podobě využito bez výslovného souhlasu autorů.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.