Kalendář


 

2009-2017 © Copyright DecoupageTvoření. Všechna práva vyhrazena.

Kopírování obrazového materiálu, šíření celých nebo částí textů, fotografií nebo zdrojových kódů obsažené na DecoupageTvoření, nesmí být v jakékoliv podobě využito bez výslovného souhlasu autorů.


Newsletter

Zasílání novinek, tipů a článků z našeho webu e-mailem:

Aranžování & dekorace

Přízdoby k aranžování a dekoraci:


Truhlíky plné dekorace: Máte vám truhlík, který byste chtěli vyzdobit? Vyberte si z dřevěných nebo proutěných!

E-shop: s květinami trsy jahod, svazky levandule, květy slunečnic nebo plody citronů, oliv. Zkuste i různá zvířátka.

Barevné stuhy na svázání mašlí, ovázání nádob nebo na zavěšení dekorace.

Štítky

Levandule Jahody   Zahradní altán   Rybníky a tůně  Měsíček lékařský Růže zahradní Ptáčci, motýli, včely Obilí Ječmen, žito, pšenice Konev s rafií  Věnce z proutí Mořské uzly Mušle, hvězdice Svazek trávy Šalvěj tymián, oregano Voňavé bylinky na břehu potoka Horská údolí  Strže potoků Voňavé sirupy Marmelády z rybízu, borůvek, malin

 

LETNÍ speciál & DEKO

Dekorace léto (aranžmá do nádob, košů, truhlíků).

Fotogalerie a návody letního tvoření (jak zdobíte vy?).

Nejnovější články (fotogalerie, návody pro tvoření).

 


Výrobky z naší dílny

Zde si můžete zakoupit výrobky zhotovené technikou Decoupage, malováním, příp. zdobené přízdobami z našeho ateliéru kolekce 4Roční období. Jedná se ruční výrobu - každý kus je originálním nápadem, ručně ozdobený a vyrobený. Jsou to výrobky, které pro vás tvoříme z našich nabízených polotovarů kreativních potřeb na e-shopu. Jednotlivé výrobky & dekorace jsou rozřazeny dle ročního období. Naleznete zde různé krabičky, obrázky, nákupní tašky, stojánky, dřevěné boxy, terakota dózy a džbány, aj. dle aktuální nabídky. Vyrábíme vždy v max. počtu 2-3 ks od jednoho motivu, které je zárukou jedinečnosti. Konvenčnost a masovost je mi bytostně cizí.

Můžete se také inspirovat ve fotogalerii našeho tvoření: jaro, léto, podzim, zima/advent. Tvořit můžete s námi dle postupů a návodů v rubrice "Šikovné ruce". Věříme, že vnesou do vašeho útulného domova příjemnou atmosféru a ještě se stanou pomocníky pro každodenní využití.

        Jarní a Velikonoční motivy 

       Letní motivy

            Podzimní motivy   

   Zimní motivy


NDdiOG