Kalendář


 

2009-2017 © Copyright DecoupageTvoření. Všechna práva vyhrazena.

Kopírování obrazového materiálu, šíření celých nebo částí textů, fotografií nebo zdrojových kódů obsažené na DecoupageTvoření, nesmí být v jakékoliv podobě využito bez výslovného souhlasu autorů.


Newsletter

Zasílání novinek, tipů a článků z našeho webu e-mailem:

Aranžování & dekorace

Přízdoby k aranžování a dekoraci:


Truhlíky plné dekorace: Máte vám truhlík, který byste chtěli vyzdobit? Vyberte si z dřevěných nebo proutěných!

E-shop: aranžérské přízdoby s květinami a plody nebo plody citronů, oliv. Zkuste i různá zvířátka.

Barevné stuhy na svázání mašlí, ovázání nádob nebo na zavěšení dekorace.

Štítky

Ubrousky na techniku decoupage   Decoupage návod   Decoupage tvoření  Akrylové barvy Aranžování dekorací Aranžovací hmota Předměty pro decoupage Inspirace pro tvoření Plechová konev Věnce z proutí Lepidlo na decoupage Návod na decoupage Papírový provázek pro TwistArt tvoříme z papírových provázků Jak ozdobit letní věneček  Přízdoby pro dekorace Ubrousky pro decoupage Nápady na aranžování Dřevěné předměty k dekorování, na decoupage

 

LETNÍ speciál & DEKO

Dekorace léto (aranžmá do nádob, košů, truhlíků).

Fotogalerie a návody letního tvoření (jak zdobíte vy?).

Nejnovější články (fotogalerie, návody pro tvoření).

 


Výrobky z naší dílny

Zde si můžete zakoupit výrobky zhotovené technikou Decoupage, malováním, příp. zdobené přízdobami z našeho ateliéru kolekce 4Roční období. Jedná se ruční výrobu - každý kus je originálním nápadem, ručně ozdobený a vyrobený. Jsou to výrobky, které pro vás tvoříme z našich nabízených polotovarů kreativních potřeb na e-shopu. Jednotlivé výrobky & dekorace jsou rozřazeny dle ročního období. Naleznete zde různé krabičky, obrázky, nákupní tašky, stojánky, dřevěné boxy, terakota dózy a džbány, aj. dle aktuální nabídky. Vyrábíme vždy v max. počtu 2-3 ks od jednoho motivu, které je zárukou jedinečnosti. Konvenčnost a masovost je mi bytostně cizí.

Můžete se také inspirovat ve fotogalerii našeho tvoření: jaro, léto, podzim, zima/advent. Tvořit můžete s námi dle postupů a návodů v rubrice "Šikovné ruce". Věříme, že vnesou do vašeho útulného domova příjemnou atmosféru a ještě se stanou pomocníky pro každodenní využití.

        Jarní a Velikonoční motivy 

       Letní motivy

            Podzimní motivy   

   Zimní motivy