Kalendář


 

2009-2017 © Copyright DecoupageTvoření. Všechna práva vyhrazena.

Kopírování obrazového materiálu, šíření celých nebo částí textů, fotografií nebo zdrojových kódů obsažené na DecoupageTvoření, nesmí být v jakékoliv podobě využito bez výslovného souhlasu autorů.


Aranžování & dekorace

Přízdoby k aranžování a dekoraci:

Truhlíky plné dekorace: Máte vám truhlík, který byste chtěli vyzdobit? Vyberte si z dřevěných nebo proutěných!

E-shop: aranžérské přízdoby s květinami a plody. Přidejte zvířátka nebo postavičky.

Barevné stuhy na svázání mašlí, ovázání nádob nebo na zavěšení dekorace.

Štítky

Ubrousky na techniku decoupage   Decoupage návod   Decoupage tvoření  Akrylové barvy Aranžování dekorací Aranžovací hmota Předměty pro decoupage Inspirace pro tvoření Plechová konev Věnce z proutí Lepidlo na decoupage Návod na decoupage Papírový provázek pro TwistArt tvoříme z papírových provázků Jak zdobit věnec  Přízdoby pro dekorace Ubrousky pro decoupage Nápady na aranžování Dřevěné předměty k dekorování, na decoupage

 

Adventní speciál & DEKO

Dekorace (aranžmá do nádob, košů, truhlíků, věnců).

Fotogalerie a návody tvoření (jak zdobíte vy?).

Nejnovější články (fotogalerie, návody pro tvoření).

 


Techniky - návody » Aranžování
....

Návrhy jak aranžovat sušené květiny, plody, přízdoby pro různé slavnostní příležitosti: Vánoce, Velikonoce, svatby, Den sv.Valentýna a zejména pro všední dny jaro, léto, podzim, zima.

 

Podnětné inspirace a postupy jak aranžovat sušené květiny, přízdoby. Techniky zdobení věnců, nezbytné pomůcky pro aranžování, jak pracovat s lepicí tavnou pistolí a množství překrásných adventních a jarních aranžmá. Přes 300 nádherných fotografií vč. rozfázovaného pracovního postupu u každé inspirace. Popis mnoha hobby technik, díky nimž budete schopni vytvářet jednoduché i složitější dekorace i bez předchozích zkušeností.

 

Fotogalerie speciál & DEKO:

 

E-shop:

  • Aranžovací pomůcky - nezbytným pomocníkem při tvoření je aranžérská hmota. Jedná se o suchou kostku, do níž pohodlně "zapícháte" všechny přízdoby. Lehce ji můžete tvarovat pomocí nože.
  • Aranžovací nádoby z plechu - v e-shopu naleznete různé druhy plechových nádob.
  • Malé přízdoby lze využít na dekoraci věnců, košů, truhlíků (podzimních, vánočních i celoročních), na sklenice, svícny, jmenovky, i jako originální přízdobu na výrobu pozvánek, jídelního menu, apod.
  • Sisal - nezbytný pomocník pro finální úpravu. Sisal zakryje nevzhlednou kostku aranžovací hmoty. Pomocí rafie můžete truhlík ovázat a svázat mašli.
  • Základ truhlíku - v e-shopu ve dvou velikostech. Základ je uvnitř potažen nepropustnou fólií odolnou proti vlhkosti a nečistotě. Aranžovat do něj můžete dle své fantazie.
  • Koše, ošatky a jiné proutěné předměty jsou vyrobené z přírodních materiálů. Květiny nemusíte sázet jenom do květináče nebo truhlíku - dekorativní koše osázené letničkami jsou výbornou alternativou. Rostliny k osázení vybíráme podle rozměru, barvy prutů a způsobu pletení.
  • Věnce hledejte v aranžovacích podkladech.