Kalendář


 

2009-2017 © Copyright DecoupageTvoření. Všechna práva vyhrazena.

Kopírování obrazového materiálu, šíření celých nebo částí textů, fotografií nebo zdrojových kódů obsažené na DecoupageTvoření, nesmí být v jakékoliv podobě využito bez výslovného souhlasu autorů.


Newsletter

Zasílání novinek, tipů a článků z našeho webu e-mailem:

Aranžování & dekorace

Přízdoby k aranžování a dekoraci:


Truhlíky plné dekorace: Máte vám truhlík, který byste chtěli vyzdobit? Vyberte si z dřevěných nebo proutěných!

E-shop: aranžérské přízdoby s květinami a plody nebo plody citronů, oliv. Zkuste i různá zvířátka.

Barevné stuhy na svázání mašlí, ovázání nádob nebo na zavěšení dekorace.

Štítky

Ubrousky na techniku decoupage   Decoupage návod   Decoupage tvoření  Akrylové barvy Aranžování dekorací Aranžovací hmota Předměty pro decoupage Inspirace pro tvoření Plechová konev Věnce z proutí Lepidlo na decoupage Návod na decoupage Papírový provázek pro TwistArt tvoříme z papírových provázků Jak ozdobit letní věneček  Přízdoby pro dekorace Ubrousky pro decoupage Nápady na aranžování Dřevěné předměty k dekorování, na decoupage

 

LETNÍ speciál & DEKO

Dekorace léto (aranžmá do nádob, košů, truhlíků).

Fotogalerie a návody letního tvoření (jak zdobíte vy?).

Nejnovější články (fotogalerie, návody pro tvoření).

 

Tipy - LÉTO

Kontakty

DecoupageTvoření.cz, e-shop a web
Frostova 341
109 00 Praha 111 - Petrovice
tel: (+420) 607 810 310
napište nám
Pracovní doba:
Pondělí - Čtvrtek 9-17 hod., Pátek 9-16 hod.

...

E-shop a stránky s dekoračními technikami

aranžování & dekorace, decoupage, malování, cardmaking, Twist Art (papírové provázky) a jiné tvoření.


Dekorace jahody, hrozny.  Dekorace jahody, hrozny.

Obr.1-2: Jahoda, hroznové víno, citrony ve džbánu. Materiál k dekoraci k zakoupení na e-shopu. Zdroj DecoupageTvoření.cz

Džbán s jahodami, hrozny a citrony.

Plechový džbán ozdobte svazky jahod, hroznového vína a citrony. Svazky jahod (umělá květina na obrázku) dejte do džbánu. Můžete přidat klasy pšenice a žluté plody citronů. Zelený hrozen vína nechte svěšený ze džbánu. Zvolte si více svazků, aby celá dekorace působila bohatě. 

Konvičku s kropítkem ozdobte obrázkem levandule: vyberte jej z ubrousku - použijte techniku decoupage. Vypadá stejně jako konvičky, džbány nebo truhlíky z luxusních bytových obchodů s dekorací.

 

Levandulová konvička. Konev s kropítkem. Levandule, motivy. 

Obr.3-5: Technika decoupage - levandulová konvička s kropítkem. Obr.8,9: materiál k dekoraci k zakoupení na e-shopu. Zdroj CCO; DecoupageTvoření.cz

Další měsíce postupně zrají borůvky, maliny, ostružiny. Příroda začíná rozdávat plnými hrstmi a my z toho máme velké potěšení. To je výzva, abyste našli motivy s houbami, borůvkami, ostružinami a malinami v našem e-shopu. Inspiraci a blog k tvoření naleznete v Letním speciálu & DEKO. 

 

E-shop:

  • Aranžovací nádoby z plechu - v e-shopu vyberte různé plechové nádoby: džbány, zahradní konve, truhlíky a misky. Pro živé květiny do vnitřku nádoby vložte nepropustnou fólii odolnou proti vlhkosti a nečistotě.
  • Motivy ubrousků s levandulí - v našem e-shopu vybírejte z motivů levandule a bylin.
  • Přízdoby květin - bohaté svazky  jahod, levandule.
  • Houby, plody, ovoce - vyberte si citrony nebo hrozny vína.
  • Sisal - nezbytný pomocník pro finální úpravu. Sisal zakryje nevzhlednou kostku aranžovací hmoty. Pomocí rafie můžete truhlík ovázat a svázat mašli.
  • Aranžovací pomůcky - nezbytným pomocníkem při tvoření je aranžovací hmota. Jedná se o suchou kostku, do níž pohodlně "zapícháte" všechny přízdoby. Je lehká a snadno se ořezává. Vázacím drátem do ní připevníte přízdoby. Můžete využít i lepicí pistoli.

 

LETNÍ speciál & DEKO:

 


Rubrika šikovné ruce

Konev 2,6 l s motivem byliny.Pro zahrádkáře i kutily. Zahradní konve pro každého.

Zapomeňte na plastovou konev v několika odstínech. Vyberte si plechovou konev, která věrně slouží vášnivým zahrádkářům. Když ji však ozdobíte technikou decoupage nebo i obyčejným malováním, získáte originální dekoraci.

Všechny věci, které používáte na zahradě, konve k zalévání, bandasky, truhlíky, můžete ozdobit stejnými motivy. Použijte ubrousky na decoupage, na internetu jich je nepřeberné množství vzorů. Máte rádi květiny? Nebo zvířata? A co takhle vzor dýní? Ten se hodí na podzim. K adventnímu období zvolte zasněžená jablíčka, jmelí nebo šišky. Zkuste dekoraci vytvořit podle jednoduchého návodu k decoupage. Celý článek si můžete přečíst v Letní speciál & Deko.

E-shop: Výběr z plechových obalů - bandasky, konve, džbány, truhlíky nebo mlékovky. 

 


 
Tip na ubrousky

Třívrstvé papírové ubrousky ve velikosti 33 x 33 cm jsou vhodné na decoupage a jiné výtvarné techniky.

Určeno pro podklady: dřevo, kov, papír, terakota, textil, polystyren, aj.

E-shop: polotovary ze dřeva a kovu: krabičky, tácy, truhlíky nebo jiné boxy, komody a skříňky.

 

  Květiny - levandule a byliny                   

  Houby, plody, listí                         

  Káva, čaj a víno                                        

  Dýně                    

  Zvířata - ptáci, veverka a jiná lesní zvířata   

 

a další motivy ubrousků 33 x 33 cm, pro své tvoření hledejte na e-shopu.

 


TwistArt

Květ z TwistArtu. TwistArt je název krouceného papírového provázku, který lze rozvinout.

Na trhu jsou dostupné provázky různých šířek, které jsouplnobarevné ve vybraném odstínu barvy. Jejich vzhled činí každý výrobek jedinečným a nezaměnitelným. Papírové provázky jsou vhodné na mnoho řemeslných technik: zhotovení ozdobných předmětů, doplňků do interiéru, stuhy na dárky, paličkování, háčkování, pletení, na zdobení dárků. Můžete je vhodně kombinovat s přízdobami pro aranžování. Další inspiraci naleznete ve fotogalerii TwistArt.

Vlastnosti: papír je měkký, snadno tvarovatelný. Někteří výrobci zaručují, že papír neobsahuje lignin a má ideální kyselost, která zaručuje, že papír nevybledne a nezkřehne.

E-shop: materiál na TwistArt - papírový provázek

Papírový provázek, červený. Papírový provázek, oranžová. Papírový provázek, zelená.

 


Plechové nádoby

Konev 2,6 l s motivem šípky.Plechové nádoby pro aranžování a techniku decoupage. Do interiéru si můžete vyrobit aranžmá a vytvořit jedinečné kouzlo domova. Konve na zalévání, obaly na květináče, čajové konvičky, džbány, truhlíky nebo Truhlík s motivem jahod.misky - s motivem z ubrousků který se vám líbí. Plechové obaly, vázy, mlékovky či bandasky, nemusí být vždy využity pouze na řezané květiny, ale dobře slouží i jako stojan na příbory, tužky, štětce a potřeby pro kreativní tvoření (nůžky, špachtle, nože apod.). Materiál lze malovat akrylovými barvami, zdobit technikou decoupage. Pro ochranu povrchu použijte bezbarvý lak.

E-shop: Výběr z plechových obalů - bandasky, konve, džbány, truhlíky nebo mlékovky.

Konev 2,6 l Plechový truhlík s květy Ubrousek se šípky Ubrousek s ostružinami

Obr.1: konev technika decoupage, motiv šípky. Na dekoraci použijte konev plech 2,6 l. Autor Naďa J., celou inspiraci najdete ve Fotogalerii Decoupage - zákazníci II.

Obr.2: truhlík technika decoupage, motiv jahody a maliny (použít můžete i ostružiny). Autor Hanka H., celou inspiraci najdete ve Fotogalerii Decoupage - zákazníci II.

Obr.3-6: aranžovací plechové obaly pro techniku decoupage a ubrousky 33x33 cm. Vyberte si je pro své tvoření na našem e-shopu.

 


 
Tip: aranžovací nádoby

Truhlík z palmového listí. Aranžovací nádoby, tj. koše, košíky, ošatky, misky, džbány, truhlíky nebo boty: existuje mnoho různých tvarů, které se hodí i k mnoha  stylům dekorací. Do tradičních proutěných ošatek se schovají jablíčkDřevěné truhlíky.a a jiné ovoce, ale také dobře poslouží na klubíčka pro pletení. Aranžovací nádoby ze široké nabídky materiálu: proutí, palmové listí, plech nebo dřevo.

Výrobky či polotovary ze dřeva, plechu, terakoty nebo polystyrénu mohou být použity pro různé tvůrčí práce: základní materiál pro decoupage, mozaiku, malování nebo tisk razítkem, potažení látkou. Možno lakovat, olejovat, mořit, voskovat nebo glazurovat.

E-shop:

  • Aranžovací nádoby - lze je využít jako podklad na aranžování pro sušené květiny a plody, TwistArt provázky, aj.
  • Předměty k dekoraci - výrobky ze dřeva, plechu, terakoty nebo polystyrénu mohou být použity pro různé tvůrčí práce.

 


Balení ubrousků

Ubrousky s motivy.V nabídce za výhodnou cenu nyní prodej celých balení ubrousků.

V nabídce balení v běžném počtu 20 ks. Nabídka je množstvím omezena a platí jen do vyčerpání zásob. Jedná se o kolekce, které se již nevyrábí.

E-shop: Prodej balení ubrousků 33x33 cm, 20 ks/bal.

E-shop: Prodej balení ubrousků 25x25 cm, 20 ks/bal.